Konsultacje przedmiotowe
roku szkolnego 2017/2018

Lp.Nazwisko i imięTermin
1Adamusińska AgnieszkaPoniedziałek, godz. 7.15 -8.00
2Anysz AnnaPoniedziałek godz. 14.40-15.25 , sala 303
3Barankiewicz JoannaPiątek, godz. 15.25-16.10
4Bielecka DorotaPoniedziałek, godz. 7.15 -8.00
5Bobińska MarlenaPoniedziałek, godz. 7.15-8.00 , sala 204
6Chacińska MonikaWtorek, godz. 7.15-8.00 , sala 302
7Chomiuk ŻanetaPoniedziałek, godz. 7.15 -8.00
8Danilczuk BarbaraŚroda, godz. 7.15 -8.00
9Gajcy KatarzynaWtorek, godz. 14.40-15.25 , pok. Naucz.
10Gałat MartaWtorek, godz. 7.15 -8.00
11Gierlich-Kowalczyk EdytaWtorek, godz. 7.15 -8.00
12Gołofit EwaPoniedziałek, godz. 14.40 -15.25
13Gonciarz AgnieszkaWtorek, godz. 7.15-8.00, sala 201
14Grabowska BarbaraWtorek, godz. 7.15-8.00
15Grądziel BogumiłaPoniedziałek, godz. 7.15-8.00
16Hanc MałgorzataŚroda, godz. 7.15-8.00
17Jaroszewska AnnaWtorek, godz. 7.15-8.00
18Karczewska AnnaPoniedziałek, godz. 15.15-16.00, sala 126
19Kardacz MonikaCzwartek, godz. 14.40-15.25
20Kępista MirosławaWtorek, godz. 7.15-8.00
21Koch JolantaCzwartek, godz. 14.40-15.25
22Koperska MałgorzataPoniedziałek, godz. 7.15-8.00
23Kraszewska AnnaPoniedziałek, godz. 7.15-8.00, sala 18
24Kruszewska HannaPoniedziałek, godz. 7.05-7.50
25Kwaśnicka AgnieszkaPoniedziałek, godz. 14.40-15.25, sala 203
26Kwiatek MałgorzataWtorek, godz. 14.35-15.20
27Lisiewska MałgorzataWtorek, godz. 7.15-8.00, sala 128
28Łagoszyn AgnieszkaPiątek, godz. 7.15-8.00
29Łucjan JolantaWtorek, godz. 14.30-15.45
30Majchrzak MariuszWtorek, godz. 15.30-16.15
31Małek MichałPiątek, godz. 15.30-16.15
32Marcinowska –Struczewska MonikaWtorek, godz. 7.15, sala 209
33Matkowska AnnnaŚroda, godz. 7.15-8.00, sala 152
34Mazińska JoannaCzwartek, godz. 7.15-8.00
35Miękus RafałCzwartek, godz. 14.30-15.00
36Mikitiuk JoannaPiątek, godz. 7.15-8.00, sala 24
37Morawik AgataPoniedziałek, godz. 14.30-15.15, sala 307
38Niemirska - Kuncewicz MałgorzataCzwartek, godz. 7.15
39Owczarek PaulinaPoniedziałek, godz. 14.40-15.25
40Parzonko – Glinka AgataCzwartek, godz. 15.30-16.15
41Pater MałgorzataŚroda, godz. 15.30-16.15
42Pedryc KatarzynaPoniedziałek, godz. 7.15-8.00
43Praszek AndrzejCzwartek, godz. 15.30-16.15
44Puchowski MateuszPiątek, godz. 7.15-8.00
45Rakowski TomaszCzwartek, godz. 7.15-8.00
46Rogowicz WojciechŚroda, godz. 7.15-8.00
47Siedlecka NinaŚroda, godz. 7.15-8.00, sala 304
48Sikora EwaŚroda, godz. 7.15-8.00, sala 305
49Sokołowska-Lewicka GrażynaŚroda, godz. 15.20-16.05, sala 25
50Spica EdytaWtorek, godz. 15.30-16.15, sala 209
51Stefańska BogumiłaCzwartek, godz. 14.30-15.15, sala 307
52Strzygocka DagmaraŚroda, godz. 14.30-15.15
53Szadejko EwaŚroda, godz. 15.30-16.15
54Sztyrak RenataWtorek, godz. 14.40-15.25, sala 304
55Szymankiewicz MartaPoniedziałek, godz. 7.15-8.00
56Szyszkiewicz MagdalenaŚroda, godz. 14.35-15.20
57Szyszkowska IwonaCzwartek, godz. 15.30-16.15, sala 209
58Taciak LudmiłaPiątek, godz. 16.15-17.00
59Trykowska - Czarnecka AnnaPoniedziałek, godz. 7.15-8.00
60Tymoniuk MirosławaPiątek, godz. 14.00-14.45, sala 218
61Wic ŁukaszŚroda, godz. 14.40-15.25
62Wilińska KatarzynaŚroda, godz. 7.15-8.00, sala 203
63Witkowska AnnaPiątek, godz. 7.10-7.55
64Wójtowicz AndrzejCzwartek, godz. 7.15-8.00
65Teterevova BeataPiątek, godz. 7.15-8.00, sala 126
66Zdunek WitoldPoniedziałek, godz. 14.35-15.20

Współpracujemy







Certyfikaty

Varsavianistyczna szkoła(klik)


Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją(klik)

EFS

Szkolna pracownia komputerowa i Centrum Multimedialne zostały wyposażone w komputery współfinansowane z

Adres szkoły
Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi
im. I.J. Paderewskiego

03-358 Warszawa
ul. Bartnicza 8
tel./fax (0-22) 811-19-12
mail: sekretariat143@op.pl an image